z003

به مناسبت روز زن از بانوان شاغل مجتمع کشت و صنعت لرستان تجلیل شد

 

 

به گزارش روابط عمومی کشت، صنعت و گردشگری لرستان، محمدمهدی عرب نژاد مدیرعامل این مجتمع در این آیین ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و بزرگداشت مقام مادر با تاکید بر اینکه این مراسم به منظور تقدیر از زحمات بانوان فعال و نمونه شرکت فجر صفا صورت گرفته، اظهار کرد: یکی از شاخص های توسعه انسانی در هر جامعه و کشوری حضور فعال زنان در آن است و بر همین اساس در دهه های اخیر در کشورمان شاهد این هستیم که زنان هم دوش مردان در عرصه های مختلف کشورمان حضور فعالی دارند.

وی با اشاره به دستاوردهای مجتمع کشت و صنعت لرستان در سال های اخیر افزود: امروزه اگر این مجتمع به دستاوردی رسیده به خاطر تلاش همه کارکنان و به ویژه اراده و کوشش شما بانوان بوده اگر چه برای رسیدن به جایگاه واقعی در کشور و جهان باید بیش از این تلاش کنیم.

عرب نژاد با تاکید بر نقش زنان در رونق گرفتن شرکت فجر صفا ادامه داد: کشت و صنعت برای رسیدن به جایگاه واقعی در توسعه لرستان نیاز به تلاش های دلسوزانه بانوان شاغل در این شرکت را دارد و تاکنون نیز اگر به موفقیتی رسیده ایم مرهون تلاش همه همکاران به ویژه بانوان هستیم.

در پایان این مراسم مدیرعامل کشت و صنعت لرستان با اهداء تقدیرنامه، گل و‌هدیه از کارکنان و کارگران زن این مجتمع تقدیر و تجلیل به عمل آورد و این روز خجسته و مبارک را به آنان تبریک گفتند.

کشت و صنعت و گردشگری فجر صفا

این شرکت در سال 1354 توسط وزارت کشاورزی وقت با نام مجتمع گوشت و با هدف خرید و پرواربندی دام های مازاد عشایر تاسیس و تامین بخشی از پروتئین کشور راه اندازی شد و در سال 1393 به بخش خصوصی واگذار شده و فعالیت جدی خود را در بخش های مختلف کشاورزی ، دامپروری و گردشگری شروع نموده و انشاالله در یک دوره 5 تا 7 ساله طی سه فاز مختلف تکمیل و تجهیز خواهد شد.

ارتباط با ما

دفتر مرکزی : خرم آباد، کیلومتر 17 جاده اندیمشک، روبروی پمپ بنزین سوری

  066   3140

 

دفتر تهران : خيابان شريعتي، بعد از ايستگاه مترو قيطريه، بن بست حقيقت خواه، پلاك 1777، طبقه اول، واحد 2

 021    22695035 - 39

 

 + اطلاعات بیشتر

 

ورود به پنل کاربری

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری